| DaViD_3039 a întrebat:

Cine dintrre voi va participa la preselectiile de la Romanii Au Talent din septembrie?

4 răspunsuri:
| Lexus28 a răspuns:

Eu.

| WyvernSky a răspuns:

Chiar nu stiu.Inca nu mi-am gasit un talent anume.Si ai vazut, daca participi cu ceva de genul sa jucam o piesa, nu-ti merge.Ai vazut nici nu ia calificat!
Mai mult cantaretii si trebuie sa ai un talent mare ca sa castigi.

| ASDSM a răspuns:

Ma gandesc sa ma inscriu (dans)dar nu vreau sa merg singura asa ca tot cauta pe cineva

| Crysstynaa_1272 a răspuns:

Eu nu clar ca n-am talent.Sau am talentul de a **** nervii cuivalaughing