| QAkkyQ a întrebat:

Cine imi da si mie un cont ladypopular care trebuie sa fiebig grine nivel 6 (minim), de nivel 8(mediu), de nivel 10(maxim) voturi obligatoriu sa aiba...cam 7minim:O3...si va primi funde la toate intrebare melehappy+ votbatting eyelashes [expert TPU]:* Multumesc.

1 răspuns:
| DeeaDeuTsa a răspuns:

Vrei contul meu?:-/... Esti pe www.ladypopular.ro? Cel in romana sau cel in engleza~ adica. www.rc.ladypopular.com... Astept sa`mi raspunzi;)