| DianaDiii1761b a întrebat:

Cine imi da un site unde gasesc chestiii din astea:
__________________________▄████░██ _________________________▐░░░░░░░█ ________________________▐░░░░░░░░▐ ________________________▐░███▀███▐ _________________________▐░▀▀░░▀▀▐ __________________________▐░░■▀■░░▌ __________________▄▀▀▀▀▄▌█▄░░░ █▀▀▀▀▀▀▄ _________________▐____▐█▄▄██████ ▄▄█_____▐ _________________▐_____▀▀__░░░░░░░ ██_____▐ ________________▐_________ ░▀▀▄░░░░__█______▐ _______________▐________░░░░▐░▄▀▀▀ _________▐ ________________▐______░░░░_██____________ _▐ _________________▀▀█___███████__▄_ _______▐ ____________________▐___██████████ █▀▀▄▄█ ____________________▐___██████████ █___▌ ____________________▐___██████████ █___▐ ___________________▐____██████████ ▌____▐ _________________▄▀___▄▐████████ ██_____▐ _______________▄▀______▐████████ ▌______▐ ______________█▄▄______▐████████ ██_______█ _____________▄████████...███▐ ██▐██________▐ __________▄██████████████ ██████________▐ ________▄███████████████ ████████________▐ _______▄███████████████ ████████________█ _______████████████████ ████████______▄▀ _______███████▀▀▀▀▀▀______▀ ██████▄▄███▄ _______███████_________________▀██ ████████ _______███████___________________▀██ ████████ _______███████_____________________▀█ ███████ ________██████_______________________▀█ ██████ ________██████_________________________▀ █████ ________▐████▌__________________________▀ ████ _________█████____________________________█ ███ _________▐▓▓▓▌____________________________█ ██▌ _________▐▀▀▀▌____________________________█ ██▌ _________▐___▐▀▄___________________________█ ███ ________▄▀▄▄▀▒▐___________________________ █████ ______▄▀▒▒▒▒▄▀▐_______________________ ___▐████ _____▄▀▒▒▒▄▀▄▀________________________ ___▐████ ____▄▀▒▒▄▀▄▀____________________________ __████ ____▀█▄█▄▀_________________________________ ███ _____________________________________________▐██ ___________________________________________▄▀▀▀ ▀ __________________________________________▐▐___▐ __________________________________________▀▄▀▀ ▐ ____________________________________________▐▒▒▒ ▐ _____________________________________________▐▒▒ ▌ O SA II DAU FUNDA! MULTUMESC :d

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Http://fsymbols.com/text-art/

| DianaDiii1761b explică (pentru evenso):

Te iubeeesc! :o Multumesc mult! Si imi place poza ta laughing

| evenso a răspuns (pentru DianaDiii1761b):

_¶¶¶¶¶¶¶___¶¶___¶¶__¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶______¶¶¶_
¶¶_____¶¶__¶¶___¶¶___¶¶___¶¶__¶¶__¶¶___¶¶___¶¶____¶¶¶¶¶
¶¶_________¶¶___¶¶___¶¶___¶¶__¶¶_______¶¶___¶¶_____¶¶¶_
_¶¶¶¶¶¶¶___¶¶___¶¶___¶¶¶¶¶¶___¶¶¶¶_____¶¶¶¶¶¶_______¶__
_______¶¶__¶¶___¶¶___¶¶_______¶¶_______¶¶_¶¶___________
¶¶_____¶¶__¶¶___¶¶___¶¶_______¶¶__¶¶___¶¶__¶¶_______¶__
_¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶¶___¶¶¶¶_____¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶_¶¶¶_________

Cu placere si merci si eu.

Uite am mai gasit ceva:

http://www.diseara.ro/ro/conversatii/hobby-uri-18/desen-din-tastatura-2540

3 răspunsuri:
| DianaDiii1761b explică:

Ma rog nu a iesit bine ce sa ii fac!