| caro a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? am pete albe pe tot corpul si ma mananca ingrozitor ce sa mai fac?

3 răspunsuri:
| bblock69 a răspuns:

Mergi de urgenta la dermatolog!
Nu mai amana nici macar o zi!

| tim a răspuns:

Deci pare a fi varicela. mergi la medic iti da niste creme, poate si vreo pastiluta, si esti libera 2 saptamani de la scoala sau serviciu, dar va trebui sa stai mai mult in casa.

| kendel a răspuns:

Mergi la dermatolog si ar fi mai bine sa mergi cat mai curand mai ales daca nu stii de la ce apar. poate fi vreo alergie si ar fi de preferat sa ceri parerea unui medic.