| Ghost a întrebat:

Cine poate sa imi explice si mie urmatoare sintagma primeste funda"Romanul s-a nascut inventiv!"

Răspuns Câştigător
| brunetzelu a răspuns:

Salut.Nu este doar o sintagma ci este o realitate.Romanul s.a nascut inventiv,stie sa iasa din orice situatie,mai mult sau mai putin cu ajutorul spiritului "inventiv" si, in acelasi, se descurca cu ce are la indemana datorita imaginatiei de care da dovada in momentele mai "grele". Sper ca ai inteles aceasta sintagmawinking