| adevarulpur a întrebat:

Cine stie cate ceva despre ocultism ma itereseaza mult pentru ca vreau sa scap lumea de aa ceva chit ca alti nu stiu ca este adevarat pana trece prin aa ceva daca trece ma mine ma pasioneaza de cand mi s-a intamplat nu dau detalii doar va intreb daca aveti si voi ceva intamplari sunt aici pentru sfaturi!

10 răspunsuri:
| CrucifiedCountess a răspuns:

Me me! meee! pick me!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Puna mana pe o carte de gramatica mai bine tonguehee hee

| Diav0la a răspuns:

E ceva ocult la mijloc ca duduia nu stie tasta... ocult e si ca am impresia ca e o duduie... Pune mana pe gramatica limbii romane si studiaza, n-o mai da de toate gardurile! Ori te stapaneste vreun duh rau care nu te lasa sa ai coerenta in exprimare?

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ocultismul am auzit ca e un fel de lantisor prin care po-ti comunica cu spiritele, acela nu se gaseste asa cu una cu doua si este folosit doar de cei car au dar in asa ceva, ori cum cata lasate ca n-ai cum sa scapi lumea de asa cevalaughing, si nu ti s-a intamplat niciodata nimic da ma rog.mai cauta pe net despre asa ceva:*

| MeimeiPinguinu a răspuns:

rolling on the floorgata ma terminati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huh?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu stii sa te exprimi corect, scrii execrabil, si te intereseaza ocultismul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te crezi vreun Prometeu, ca dezlantuita vad ca esti...in asa hal, incat nu pricepem nimic din ceea ce spui!
Iubita, reformuleaza! Zau ca am de gand sa-ti trimit niste link-uri!

| adevarulpur explică:

Pai nu va suparati sunt crestin si am vrut si eu sa aflu de la mai multi oameni care or avut experiente asa ca lasati pe alti care vor sa ma ajute si sa imi povesteasca.

| adevarulpur explică:

Pai ma intereseaza pentru ca sunt un bun crestin si vreau sa ajut poate pe cineva nu va mai bagati daca credeti ca ma criticati.