| toteusunt a întrebat:

Cine stie ceva statusuri de prietenie/dragoste? de ex sa faca referire la un baiat care nu stie ce simti pentru el happy sau orice big grin

fundita la cele mai frumoase >big grin

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.straight face

Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta

Eu raman cu amintirea ta, iar tu cu zambetul meu

Stiu ca ii datorez atat de multe, Ca uneori imi schimba viata`n cateva secunde

Nimic nu se uita! Totul se simte!

Te mai astept o zi sau poate doua si daca vii ma fac ca ploua

Aici sunt si voi ramane numai pentru tine

I love the way you smile

Ramai aici.Nu ma intreba ce simt

I care about you. I care about me, no more worry.Yes,i-am able to be free

In fine.ar fi bine sa zambesti doar pentru mine

I need you here with me. Cause music makes me free

Zeci de gesturi, mii de vorbe. Orice ai face vei ramane in sufletul meu

I need you on and on and on in my life

O mie de cuvinte nu-mi ajung sa-ti spun ce simt

In sufletul ei te iubea, dar nu iti spunea.

Eu sunt tot ce tu nu ai

Nu e nevoie de cuvinte ca sa stii ce simt eu.