| myyrraa a întrebat:

Cine stie limba germana si ma poate ajuta cu traducerea urmatorului mesaj : Im System befindet sich noch eine nicht bestätigte Bestellung. Diese wird innerhalb der nächsten Stunde überprüft. Bitte haben Sie noch etwas Geduld unde versuchen sie es ggf. später nochmals.

Răspuns Câştigător
| anytimeanywhere a răspuns:

Traducere : Sistemul este încă o comanda neconfirmata. Acestea vor fi revizuite în termen de următoarea oră. Vă rugăm să Tier pacient pot să încercați din nou mai târziu.

Daca mai ai ceva de tradus incearca aici https://translate.google.ro/? hl=ro&tab=TT.
Sper sa te fi ajutat si o zi buna! :*

| myyrraa explică (pentru anytimeanywhere):

Multumesc mult!

| anytimeanywhere a răspuns (pentru myyrraa):

Cu multa placere!

3 răspunsuri:
| Titanos a răspuns:

システムはまだ未確認の順序です。これらは、次の時間内に審査されます。彼らは後でもう一度試すことができる患者未定義ご了承ください。Tradus in chineza