| AlEsWeEt a întrebat:

Cine stie niste status de dragoste sau de orice fel?(funda)

Răspuns Câştigător
| xXaNnAXx a răspuns:

Uitee Sper sa te ajute cu ceva:[batting eyelashes]
Reflecting now on how things could have been, it has worth it in the end love struck
Years go by and time just seems to fly, but the memories remain♥.
In the middle of September, we still play out in the rain love struck
Și nu mă întreba până unde merg, pentru ce iubesc că-s capabil să întorc tot pământul invers.
Fericirea să curgă, fraierii să plângă! love struck
Iar dacă timpul care trece, nu te iartă, Să-ţi aminteşti de prima dată!

Unii rămân aici, chiar dacă pleacă, Şi mai rămâne-o-ntreagă lume colorată.

Ştii tu, odată cu timpu' zbori, De multe ori mult prea visători puppy dog eyes.

Uneori îmi e dor, să te văd la faţă, printre greşelile noastre toate, care poate ne învaţă love struck
Mai târziu, am iubit un copil retras, care mereu mă scotea din impas love struck.
Tot atunci am fost prima dată falsă, când ziceam că nu îmi pasă, dar iubeam în paşi de vals.

Eşti incredibiil, cum te joci cu mintea mea. Irezistibil, m-aş juca şi eu cu a ta devil.
Când mă priveşti asablushing. E dragoste din prima love struck!
De-ai fi cu mine ce ţi-aş face de ai fi day dreaming. O viaţă am, o viaţă te-aş iubi love struck.
De-ai fi aproape te`aş atinge uşor love struck. Te`aş săruta aici in văzu’ tuturor =p~
♥Îi cântau îngerii la harpe, ar fi mers cu el şi.în gaură de şarpe! love struck
O privire, şi m.ai dat gata =p~. Mi.ai luat minţile, mi s.a pus pata! love struck
Ai apărut în viaţa mea ca un banal personaj;; ). Un sărut a fost de ajuns.` şi am căzut în extaz. =p~
Ochişorii tăi, îmi dau mereu de înţeles.`Că eu sunt viaţa ta love struck Câteodată şi mult stres;; )
Nu'i aşa, puiule? Ştii că ţin la tine. Din prima clipă ai reprezentat lumea pentru mine!
Prefer să fiu o scorpie, decât ca tine oh go on o altă copie!
Că totu’ începe aşa, un băiat, şi-n gândurile lui mereu aceeaşi "ea"! blushing
Şi-ţi duci planu' la final, vrei să pari timidă. cât de artificial. smug
Whaa =p~. Zici că.i San Francisco, ce`ai pus în pahar de mă simt atât de disco`? \; d/
Şi trec peste tot cu capu’ sus. Nu imi pasă dacă prietenia cu ea s.a dus, oricum era doar un zero` în plus. happy
Baby, I hear melodies when your heart beats. Baby it’s sings to melove struck

pare lege, că ceva pare să ne legelove struck.
♥ Totu' a început când ochii mei au pus mâna pe tine;; ). Nu era ca`n filme. Era mai bine love struck
Dosen't mean I'm lonley when I'm alone love struck
Life isn't about learning to survive the storm, it's about learning to dance in the rain! love struck
And I wonder if I ever cross your mind thinking
And I want you for my own, more that you could ever know! love struck
Oriunde o să fim, oricum o să iasă. Seara asta ştiu că o să dureze o viaţa\; d/!
Şi eu vreau să te mai privesc în ochi puţin! puppy dog eyes
Văd că zâmbeşti, deci speranţa moare ultimalove struck!
Ninge memorabil pe aceeaşi adresă, eu încă mai sper să. îţi aminteşti când ne plimbam, lumini în noaptea rece ne încălzeau puppy dog eyes
Şi îmi amintesc cum ningea şi fulgii se aşezau pe haina mea. La fiecare doi paşi îi scuturam, si tu-mi ziceai să-i las, că oricum sclipeam love struck!
Ca şi când altceva nu o interesa, ca şi când era singurul ce mai conta!puppy dog eyes
Cineva mă opreşte, mă strange în braţe şi-mi şopteşte : Îmi pasă!
T; bby, de ce nu ne-am născut şi noi în roz?puppy dog eyes A; în puf bibi, în puf se zicelove struck.
" Eu trebuie să plec? puppy dog eyes" - " Nu. Prietenii adevăraţi nu dispar niciodată love struck. "
Meet my thunder and try to play with it!♥
Funfaa

1 răspuns: