| Anonoim a întrebat:

Cine stie o crema-anti cosuri buna? sau ce ati folosit si a avut efect?

Răspuns Câştigător
| camelia_8326 a răspuns:

Iti recomand zynerit aplicat seara, iar dimineata eryfluid si trebuie sa folosesti neaparat si crema pentru hidratare cea de la ivatherm(pentru ten gras) e ideala.

3 răspunsuri:
| VoiceWithin a răspuns:

Crema de galbenele happy

| francesca a răspuns:

Incearca tratamentele de la avon. unele au dat rezultate.depinde si de tenhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti recomand cremele, mai ales daca ai tenul gras. Poti folosi Zineryt, majoritatea au fost multumiti de el.Il gasesti la farmacii(in jur de 35 lei). Il aplici pe fata seara inainte de culcare si-l lasi sa actioneze pana dimineata iar daca ai probleme serioase, aplica-l si dimineata dupa ce te-ai spalat pe fata.Rezultatele apar inca din prima saptamana.