| Xonia a întrebat:

Cine urmarea inaine vara"Plaja lui Maruta"?
Imi placea foarte mult emisiunea dar acum este ocupat cu Happy Hour si nu cred ca va mai fi vara aceasta

Ce credeti?

3 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Ce bine ar fi sa faca "Happy Hour" pe plaja!laughing
Era frumoasa emisiunea cu "Plaja lui Maruta" si chiar am fost acolo acum doi ani cand era la Neptun.

| mexicanu99 a răspuns:

Parerea mea este ca ii merge destul de bine la Happy Hour asa ca nu cred ca se va mai duce pe plaja decat in concediu big grin

| pysy_5737 a răspuns:

Eu am fost in 2006 la mare la costinesti si mergeam in fiecare dimineata sa ma uit la emisiunea ''plaja lui maruta''.am aparut si la televizor fiind ca ma filmat si m-am vazut de multe ori.am si autograf de la catalin maruta si a fost o experienta de neuitat.nu cred ca mai face vreo emisiune se pare ca e cam ocupat cu happy hour.te pup