| denisa_2911 a întrebat:

Cine vrea sa fie reprezentant/a la ladys`s?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Euu ce tb sa fac sunt la avon e diferit, banuiesc astept raspuns uite un nr 0788700840 mersi:8

3 răspunsuri:
| georgyya a răspuns:

Si eu sunt reprezentant Lady's si ma poti contacta la repr_ladys@yahoo.com (folosesc acest mail ca si messenger)

| georgyya a răspuns:

Si eu fac inscrieri Lady's si pot da informatii pentru cei care au intrebari la repr_ladys@yahoo.com (folosesc acest mail ca si messenger). Va astept cu mare drag.

| Aryanna91 a răspuns:

Incearca oferta margo cosmetics! are acelasi sistem ladys insa ofera si produse cadou+programul de bun venit.add margo.cosmetics si vb mai multe:*:*:*