| anonim_4396 a întrebat:

Am o nelamurire. Multi spun ca aplicatiile care te ajuta sa vezi cine ti-a vizualizat profilul pe facebook sunt inselatorii. Atunci cum se face ca de foarte multe ori cand ma uit pe profilul unei persoane pe care o am in lista de prieteni, dupa cateva minute primesc cerere de pritenie de la ea? Asta inseamna ca a vazut ca eu i-am vizualizat profilul, nu? Pura coincidenta nu poate fi de prea multe ori, zic. Va rog sa ma ajutati. happy

2 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Coincidenta.

| elsa87 a răspuns (pentru eucumine010):

Asa a fost blushing Am intrebat-o si era cu totul altfel decat credeam.