| contsuspendat (cu ura) a întrebat:

Citat: "Nici un obiect nu e asa de frumos incat in anumite conditii sa nu arate urat". Are dreptate Oscar Wilde?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Stii zicala: "Nu-i frumos ce-i frumos, e frumos ce-mi place mie", asa ca are dreptate.
Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Da. Frumusetea consta de ochii care privesc, iar noi avem defecte dupa care unii sunt innebuniti. Pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca da.Pentru ca un obiect care pentru tine este frumos, pentru altul poate fi urat si invers! Sau poti lua un obiect si sa-l pui intr-un loc in care "se incadreaza"si apoi sa-l muti intr-o alta parte unde nu se potriveste nici ca culoare, nici ca aspect poti spune ca arata uratwinking