| anonim20976 a întrebat:

COLECTIV! Cate persoane au murit si cate au fost ranite in 2015 in clubul, data este 30 octombrie, nu?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Se numeste "Google", foloseste-l!
www.google.ro

| anonim20976 explică (pentru LPCTSTR):

Inteleg, am cautat, dar intr-un loc vad ca sunt peste 180 de raniti iar in altul mai mult sau mai putin, de aia am venit aici, sa fiu sigur

| Michaeel a răspuns:

Au fost multi raniti si din cate imi amintesc in jur de 65 de morti.Inca pot sa imi amintesc acea noapte cand s-a anuntat despre incendiu.O tragedie imensa.Doamne da sa nu mai avem parte de asa ceva, Rip celor care si-au pierdut viata!