| Park1Suin a întrebat:

Compiuterele au bluethoof? Daca da, atunci de unde imi pot descarca?
E posibil sa trimiti ceva de la calculator spre mobil?
Va rog ajutati-ma!
DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Parca unele au. Nu e un soft pe care il descarci si il instalezi, e un fel de stick, adaptator bluetooth se numeste, preturile sunt de la 17 lei in sus, uite http://www.price.ro/preturi_adaptoare_bluetooth-1348.htm si da, poti trimite de pe pc pe mobil.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Dar poti cumpara un stick.Nu costa mult.Dar este de preferat tot un cablu de date.Am luat un stick si nu am stiut ca nu este compatibil cu windows-ul meu.Si acum folosesc cablu de date.Mai lucreaza la denumirile in engleza.

| Shammal a răspuns:

Laptopurile in mare parte au bluetooth incorporat

| Comediantul a răspuns:

Draga Luna.
Computerele mai noi este posibil sa aiba, dar daca nu, nu poti sa downloadezi pentru ca pe langa probgram iti trebuie efectiv un parat care sa emita si sa primeasca undele.
Eu personal am cumparat un stick de bluetooth care il bagai in usb si asta-i tot. foarte micut stickul. l-am cumparat din Media Galaxy cu vreo 25 de lei.
Toate cele bune happy

| Happynesssss a răspuns:

Nu nu au bluetooth calculatoarele.
dar poti sa iti iei unul e atasabil prin usb
cu el poti trimite de pe pc pe mobil sau prin cablu de date daca ai la telefon astept funda