| LLTCATpRoduction a întrebat:

Concurs! cea mai tare replica de agatat!(fete)Funda+vot.la cea mai buna. concursul expira in 30 de minute.al 7-lea raspuns primeste 2 voturi chiar daca raspunsul e varza

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Le lasi pe ele sa vina la tine si tu le arati ca nu esti disperat.

1 răspuns:
| Mao a răspuns:

Uite acilea. http://funnyblog.ro/top-50-cele-mai-proaste-replici-de-agatat/. Te trezeşti refuzat înainte să termini propoziţia / fraza. Sunt fete care nu se lasă "agăţate" din cauza unor replici. Poate le amuzi, dar în rest, nu cred că ar ieşi cu tine dacă le zici "ce frumoasă eşti astăzi", dacă e aşa, sigur o ştiu, sau le-au zis-o alţii.
Deci, mai degrabă faci conversaţie.