| SilentRain a întrebat:

Consider ca viata mea nu mai are sens, rost sau culoare, mai bine sa se termine acum, asa poate aș suferi mai puțin sad
Ah, chiar am încercat din greu si am eșuat din nou si din nou dar simt ca destinul e împotriva mea... Asta este povestea vieții mele si problema cu care ma confrunt de o perioada, simt ca se întunecă si norii odată cu inima mea.
Deci cum sa deschid un borcan de murături?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
34 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sarcasm ...la cel mai mic nivel
pai eu credeam ca e serios topicul tau cand am citit primele randuri laughing

| Frank51 a răspuns:

OMG credeam ca te pierdem si pe tine. Thanks God.

| SilentRain explică (pentru Simpatic):

Se numește opera de arta, nu sarcasm de nivel mic
Sa te vad pe tine de ce ești capabil

| Nemessys a răspuns (pentru Mogiojojo):

Le-a luat direct de la furnizor