| anonim_4396 a întrebat:

Considerati ca acest site are o comunitate prietenoasa sau nu e nicio relatie intre useri?

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca relațiile de iubire prin Internet, virtuală.

| SilentRain a răspuns:

Mai degrbara una complexa,e un mixt intre trolli,copii, adulti, si peresoane ok
Unii se cunosc de ani, fie se plac, fie se omoara

| Apokales a răspuns:

In teorie este o comunitate prietenoasa, ceri ajutor si esti ajutat. In practica mai dai si de trolli si scarbe.

| NotNamed a răspuns:

Nu e nicio relatie intre useri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Per total nu e prietenoasa, relații între useri, nici atât. Dar sunt excepții.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Aici găsești toate tipologiile de oameni.
De la depresivi care se plâng că n-au iubita până la târfe care se cred zeițe pe internet și până la bătrâni plictisiți de viață.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Relațiile sunt superficiale sau cel puțin relativ superficiale, prietenie vezi rar și în realitate darmite în mediu virtual. Nu știu dacă e prietenoasa ca la câte certuri, războaie se dau uneori îți vine să dezactivezi contul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hold me in your thoughts
Take me to your dreams
When the winter comes
Fa braduti din turta dulce
And I will be...
https://pastebin.com/yZuLGuVJ

| UnDiavol a răspuns:

Eu consider ca toți suntem oameni și este o comunitate enorm enorm de specială pentru mine frați mei luptători Gandalf drimero Andrei whiti elvis Ernest sunt frați mei până la moarte toți happy

| AndrElle a răspuns:

Comunitate prietenoasa.