| Nume6 a întrebat:

Consideraţi că aveţi o viaţă fericită? Motivaţi happy

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

100% nu... am problemele mele pe langa prioritatiile stabilite

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, n-am de ce să mă plâng. Dacă mi-aș repara și programul de somn, ar fi perf.

| FreddieM a răspuns:

De ce nu as avea-o? Nivelul nostru de fericire actual este rezultatul efortului fiecaruia depus in cursul vietii, a alegerilor facute si a deciziilor luate. Fiecare are în mâinile sale propria fericire.
Pace

| Endoryus a răspuns:

Unii nu o simt chiar daca au parte de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata este o lupta. Putini gusta fericirea. Poate doar in viata urmatoare.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu exista viata urmatoare, ci doar una ai.

| Andrei200202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Care este viața următoare?

| mgtow a răspuns (pentru Andrei200202):

Rai sau iad

| Andrei200202 a răspuns:

Pentru ca e una simplă și modestă