| FreddieM a întrebat:

Cont bancar comun cu soția sau separat? De ce?

Cheers

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Separat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu soția altuia. Și cu și fără motiv. Dar mai ales fără.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cat de multe conturi bancare, cu cat multi bani in ele, la care sa aiba aces ambii parteneri in egala masura big grin

De ce? Pentru ca este frumos ^_^

Cheers

| Lukasssz a răspuns:

Separat, fiecare are nevoie de intimitate

| oglindasultanului a răspuns:

Ca sa eviti nesimtirea si problemele la divort.

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca aveti banii la comun e posibil ca cineva sa cheltuie mai multi bani decat celalalt si sa apara certuri. Daca aveti banii separat e posibil ca cineva sa nu contribuie suficient si la fel sa apara certuri deci nicicum nu e solutia ideala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu KFC. Într-o relație domestica.

| LostForForever a răspuns:

In cutie frate ce-mi trebuie mie cont și alte rahaturi sau subt saltea sau la ciorapi sa moră Rico

| notimetolive a răspuns:

Un singur cont. Pentru că am fi o familie.