| Yoคna a întrebat:

Credeti ca a meritat sa castige Adrian Tutu? Eu sincer asa si asa dar erau multi concurenti care faceau ceva mai deosebit...

Răspuns Câştigător
| Linda100 a răspuns:

Dinu Valentin sau Cosmin Agache. au cantat super. Pune-l pe Tutu sa cante beatbox, sau sa candte melodia pe care a cantat-o Valentin.
Pana si Pavel Bartos a putut canta rapp in mel "Sexy Pavel Bartos. Si tu daca iei un microfon in mana poti vorbi. ca doar a vorbit nu a cantatbig grin. Dupa parerea mea a fost votat dupa viata personala.

3 răspunsuri:
| ɹαℓυ a răspuns:

Eu cred ca merita pentru ca are talent, plemiul nu i s-a dat din mila pentru.ca e orfan! Mie imi mai placea si Cosmin Agache si The Ballance.

| theocooltheocool a răspuns:

Eu sunt sigura ca merita:d.adica avea si o situatie mai deosebita si era si ff talentat.

| deya_5170 a răspuns:

Da...eu cred ca a fost bine ca a castigat adrian tutu