| adinutzadina a întrebat:

Voi credeti ca Adrian Tutu merita sa castige? Erau foarte multi concurenti muult mai talentati decat el...Eu cred ca a castigat pentru ca adolescentele il cred dragut desi nu mi se pare

Răspuns Câştigător
| Bojthe a răspuns:

Draga adinutzadina castigul lui adrian tutu reflecta foarte clar ceea ced se mediatizeaza la momentul actual in Romania bombe sexi Dj cluburi rapperi etc... nu esti apreciat adevaratul talent a lui Iustin Narcis Ianau oricum nu iti face griji din doua motive daca era favoritul tau ( este si al meu:p) va participa si in sezonul 2 si va face mult mai mujlti bani cu vocea li decat Adrian
oricum felicitari ca aprciezi talentul te-am pupathappy