| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca ar fi ciudat sa ii trimit cuiva un mesaj cu "Hei, ce faci?" chiar daca nu ne cunoastem si stiu ca avem ceva in comun?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Da, e putin ciudat, cel putin pentru cel care va primi mesajul, probabil va fi luat prin surprindere. Dar nu e nimic anormal, e un inceput de conversatie. Cum altfel ai vrea sa incepi? laughing

5 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Bine că ai ales ceva normal și nu ''hey pui cmf :XX'' laughing

| ElenaSA a răspuns:

Hei ar putea fi inlocuit cu Buna. Buna, ce faci?

| mont a răspuns:

Nu vad de ce ar fi ciudat.

| Me01 a răspuns:

Buna
Un " hey ce faci " nu omoară pe nimeni deci poti trimite, nu pierzi nimic.

| M3gatR0n2001 a răspuns:

Nu e nimic ciudat big grin Cum ai vrea sa incepi o conversatie? laughing)