| Pinkyyy;x a întrebat:

Credeti ca berbecul cu taurul se potrivesc? Exista vreo sansa sa aiba o relati de multa durata?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Of, of... Tu vorbeai de zodii? Ca eu initial am crezut, ca te referi la animale. oh go on Si credeam ca e vreo intrebare nebunatica de la Trivia/Amuzante. Mersi, ca m-ai facut sa rad! big grin
Iar ca sa-ti raspund la intrebarea - depinde foarte mult si de ascendent. Uneori se potrivesc, alteori - nu.winking

| Georgiiiii a răspuns:

Eu una sunt taur si tin sa spun ca ma inteleg cu berbeciihappy

| Decebal a răspuns:

Berbecul cu taurul nu se potrivesc! dar oamenii se potrivesc daca vor, indifernt de zodii si tot felul de aberatii astrale!

| Pinkyyy;x explică:

Eu sunt berbec si el este taur *Multumesc foarte mult big hug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De foarte multe ori ma intreb daca taurul si berbecul se potrivesc. Eu sunt zodia taur iar fostul meu prieten este berbec. Ne-am mai certat dar pana la urma ne-am impacat. Acum nu stiu ce sa mai cred ne-am certat si nu stiu daca o sa ne mai impacam cu toate astea eu tin la el. Daca nu o sa mai fiu cu el nu mai vreau sa fiu cu nimeni un timp. dati-mi un sfat va rog. Ce sa fac.