| anonim_4396 a întrebat:

CREDETI CA DACA UN BAIAT VREA SA FIE CU O FATA DE FIECARE DATA DUPA CE S-A DESPARTIT DE O ALTA FATA O FOLOSESTE.....SAU O IUBESTE?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cred ca o foloseste ca manta de vreme rea.

| psiholoaga a răspuns:

Hai ca stii si tu raspunsul, dar iti e greu sa il accepti.

daniela
| daniela a răspuns:

Pai daca e imediat cum sa o iubesca... dar nici nu poti sa spui ca o foloseste... poate pur si simplu o place si ca ori ce fel de inceput asta es suficient.

| Leea1234 a răspuns:

N-as crede!
dar asta depinde si de educatia lui!
daca e "magar ","magar" ramane!
unul" cu capul pe umeri" nu ar face asa ceva!
oricum "ulciorul nu merge de multe ori la apa!"

| BUBULINA a răspuns:

Dar cum ai putut posta intrebarea cu majuscule?

| Mya a răspuns:

Da... e disperat, o adora, ba chiar o vrea de nevasta... dar are timp sa se mai gandeasca dupa alte "cateva" cuceriri, stiind ca ea este atat de intelegatoare si va fi mereu acolo, ori de cate ori...va avea el chef! big grin
Hai sa fim realiste, daca ar iubi-o, de ce s-ar mai cupla cu altele?! Ar mai risca sa o piarda? ar mai fi mereu rezerva?

| alinaandrei a răspuns:

Multi fac prostia ca in momentul in care sunt deprimati sa cada in vratele unei ispite, iar cand se trezesc isi dau seama ca incaiubesc fata de care s -au despartit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca o iubeste.cred ca o minteste, pana o pune jos. si o trece in condica lui de cuceriri.problema lui e caaa...moare prost.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Subscriu la psihi...