| VisătoareaDePeLună a întrebat:

Credeti ca dupa ce am aflat ca am primit fundite la o anume intrebare ar trebui sa anuntam?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să anunțăm?
Este semnul de mulțumire al persoanei căreia i-ai răspuns!
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ce să faci?
Pe cine să anunți?
Nu înțeleg ce atâta laudă pentru funde, mi se par niște aiureli. Cine vrea fundele mele?
Baftă

| Mjdolhfi a răspuns:

Pe cine sa anunti?rolling on the floor

| MidnightLady a răspuns:

Da, trebuie' sa le publici in Monitorul Oficial pentru a-ti fi validate.

| madalina188w a răspuns:

Scuze dar nu trebuie, alea sunt un semn de multumire al persoanea care iai raspuns. pup. te roggggggggggggggggggggg. funda?

| Pebbles a răspuns:

Se anunta pe pagina cu intrebarea. vreau si eu fundita te roghappy