| JetBlueJet a întrebat:

Credeti ca este adevarata toata treaba aceea cu ouijele?
-Ca poti vorbi cu spiritele-

11 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nici intr-un caz, nu exista aceste chestii. Placa ouija a fost facuta ca sa interpreteze in filme acest aspect, dar in viata reala este doar o fictiune!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea cred ca poti sa vorbesti cu spiritele.

| RainmakerX a răspuns:

Incercam cand ne intalnim laughing

Si dupa patim ca aia din Paranormal Activity =]]

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

Offf...as vrea sa ma uit si eu la Paranormal Activity dar nu ma lasa mama.
rolling on the floor

| RainmakerX a răspuns (pentru JetBlueJet):

O inteleg =]]] Nu e asa de fenomenal tongue

Adica e okay... putea sa fie si mai rau laughing

| Idkidk a răspuns:

Da, sincer cred. Poți vedea pe YouTube exorcizări să te informezi.
:O

| ShaOfHatred a răspuns:

My dear, lumea asta e plina de ocult si de lucruri pe care noi oamenii nu le intelegem. Cred in fantome, cred in spirite si in comunicarea cu ele. Cred si in varcolaci sau vrajitoare(nu in alea pe matura). Vorba aia, diavolul are multi adepti sau ceva in genu.

| alexandrualind a răspuns:

Da,chiar cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur,este intrarea in cea de-a 5-a dimensiune.

| milkie a răspuns:

Da. Dacă ne-am folosi celălalt 90% din creier, poate am vedea toate fantomele acestea. Dar, nu te băga în treaba asta. Poate rămâne vreun spirit prin casă.