| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Exista acea "Placa a spiritelor" sau Ojiua? Este fals sau adevarat ca "poti vorbi cu spiritele"?

7 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Da, exista. Uite:
https://www.olx.ro/......7qbYs.html
Si nu, nu e adevarat. Sunt doar coincidente unele chestii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Intrebarea mea ar fi.ce idiot si-ar cumpara o tabla de la un strain ca sa vorbeasca cu spiritele?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing un prieten.
Si ne-am jucam cu ea. laughing dar uite, nu s-a întâmplat nimic. Trăiesc (mai mult sau mai putin). Deci e doar o făcătură.

| NoFeelings a răspuns:

Exista, este chiar și de cumpărat, dar nu risca. Eu nu stiu ce sa cred.

| mezeicristina33 a răspuns:

Fals,lol,dar exista!

| Felissa13Eden a răspuns (pentru mezeicristina33):

M-o luat asa un fior...
Iisuse :/

| andyarx a răspuns:

Exista dar e foarte periculos pentru ca deschizi o poarta spre iad, prin care intri in interactiune usor cu demonii, care iti pot influenta viata in rau usor. Adica de la prezente "simtibile" pana la posedari etc.