| CPLM a întrebat:

Credeți ca exista oameni foarte influentabil sau asta e firea lor normala? Spuneti cum s-a ajuns pana aici si mai ales de ce?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Exista destui. Ii numesc prosti, fara sa am remuscari.
Unde s-a ajuns?

| T0T a răspuns:

Nu cred că există oameni foarte "influentabil", însă influențabili suntem toți într-o anumită măsură, unii mai mult ca alții.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Există și foarte influențabili.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni influentabili? Evident.Sunt slabi si isi schimba parerile/deciziile dupa cum bate vantul.Se lasa usor manipulati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul pleaca din copilarie. E prea mult de spus si imi este lene sa fiu sincer. Dar poti cauta pe google, nenea acela le stie pe toate.