| Creiersauminte a întrebat:

Credeti ca.fiecare religie aré cate un dumnezeu? Credeti ca noi suntem fii luí dumnezeu?

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Fiecare religie are un Dumnezeu.Eu cred in Dumnezeu si in religia mea...fiind crestin-ortodox.Deci tu dc nu crezi? esti alta religie?

pa, pa

| DakotaRoyse a răspuns:

Nu fiecare religie din lume are un Dumnezeu. N-ai auzit de religiile politeiste unde sunt mai mulţi zei?
Sincer, nu ştiu, poate da, poate nu.

| ileanaadrianastan a răspuns:

Suntem copiii spirituali ai Creatorului/ Acesta ne-A creat numai sufletele dupa Chipul Sau. Deoarece este un Spirit care nu Ia niciodata forma humanoida.