| RAY a întrebat:

Credeti ca germanii chiar erau/sunt superiori altor popoare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Triburile Germanice intr-o masura mai mica sau mai mare au contribuit la formarea primordiala a mai tuturor natiilor europene.
Buni mestesugari asta a dus la dezvoltarea rapida odata cu era industrializarii. Si in ziua de azi economia Germaniei e cea mai mare din Europa.
Termenul Superior are multe intelesuri

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu erau superiori ci doar disciplinati si asta i-a ajutat mult.

| oglindasultanului a răspuns:

Familiile regale si cele istorice, sunt germani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta vor ei să credem

| SociopatuI a răspuns:

Da. Mereu au fost o rasa ariana de varf de la Sfantul Imperiu Roman pana la Germania de astazi. Istoria o dovedeste. In ziua de azi sunt a doua sau a treia putere economica a lumii.
Trebuie sa fie o adevarata onoare sa ai sange german si sa vorbesti limba lor. Tu iti dai seama ce prestanta ai cand ii spui cuiva ca esti german? Ce n-as da sa ma fi nascut in Germania...
HEIL HITLER!