| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Credeti ca Harry Potter o sa ajunga in Iad pentru ca a practicat magia/vrajitoria?

Răspuns Câştigător
| redtulip a răspuns:

Harry Potter nu este real...in filme totul este posibil dar in realitate nu...Nu amesteca filmele cu realitatea.

4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Sigur ca da.Cine practica aceste lucruri are ca stapan pe satan, si merge in iad.Cine il slujeste pe Dumnezeu, merge in rai.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Harry Potter e un personaj fictiv! Singurul iad unde poate ajunge un asemenea personaj e un foc de tabara cel multwinking

| Asiryx a răspuns:

straight face Cum sa iti spun... este un film adica nu e ceva real ...Totul este o fantezie stiu ca in religia noastra nu este recomandata vrajitoria dar doar un film nu sunt lucruri reale totul este fals

| PinkPanther a răspuns:

Nu, el ajunge inde vrea pentru ca si el e un zeu laughing)