| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Credeti ca Harry Potter o sa ajunga in Iad pentru ca a practicat magia si vrajitoria?

Răspuns Câştigător
| Infernia a răspuns:

laughing De unde ai picat mai copile? Harry Potter e doar un film rolling on the floor lol

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bogdanux a răspuns:

Da cum sa nu, si Batman era un cavaler trimis de Satan pe Terra.

| gigel68 a răspuns:

Dar alba ca zapada, ca si-a tras-o cu cei 7 pitici?

| Raducu1 a răspuns:

Harry Potter este un personaj din povesti,respectiv filme,nu cred ca are cum sa ajunga in iad! Si daca te referi la Daniel Radcliffe, care l-a interpretat, crezi ca a facut magie si vrajitorie de adevaratelea? Eu nu cred!

| smile20000 a răspuns:

MA LASI? (majusculemajuscule)

| smile20000 a răspuns:

MA LASI? (majusculemajuscule)straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mai pus intrebarea la alta categorie. Repet! Nu! E doar un personaj fictiv. Iar din povestea aia din cele 7 romane reies doar niste trasaturi morale deosebite(iubire, curaj, loialitate, prietenie, etc. etc.). Nu te indeamna cartile/filmele la ocultism!

| Mariani_Roberto_1993 a răspuns:

Harry Potter e un actor si nu vrajitor si el face doar filme si isi joaca rolul happy

| alin567 a răspuns:

Am o intrebare. Oamenii gandesc inainte sa adreseze o intrebare?

| Emotionx3 a răspuns:

Stai flex :]]] Ca Harry Potter nu exista happy E un personaj pe care il joaca Daniel Radcliffe si nu cred ca va ajunge in iad!