| Mary_Maryus_1995 a întrebat:

Credeti ca media 9, 93 este buna in clasa a 6a? big grin
In a 5-a am avut 10 la toate materiile acum am 9 la matematica. La ce liceu credeti ca voi intra? Si la ce profil big grin

9 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Este o medie foarte buna.Atentie,ca in clasa a7-a va fi mai greu, asa ca mentine ritmul. Daca mentii media peste 9, 50 poti intra cam la orice liceu doresti.

| LolaLollita a răspuns:

Scumpa, daca te mentii la acest nivel, vei intra la orice liceu vrei fara problemehappy

| CryChristiAN a răspuns (pentru LolaLollita):

Sunt curios. TU esti la liceu sau l-ai absolvit?:d Spune-mi te rog.

| LolaLollita a răspuns (pentru CryChristiAN):

Am terminat liceul happy

| Kasia a răspuns:

E foarte buna.vei intra unde vei dori daca o tii in ritmul acesta

| michelia a răspuns:

Este o medie exceptionala.
Te alinti, nu te plingi, asa e?happy
Mai ai timp sa iti tot faci calcule pentru liceu ( vreo 2 ani ), bucura-te de vacanta acum!

| BlackEyedGirl a răspuns:

Este foarte buna media.

| duuh a răspuns:

Nu. Ce medie e asta? O sa ajungi sa speli wc-uri.

| aLex22andra a răspuns:

Este o medie foarte buna cu siguranță. Felicitări!
Daca o tii tot așa ai toate șansele sa intri la un liceu foarte bun, sau oriunde dorești tu, trebuie doar sa te hotărasti unde vrei, dar ai suficient timp, sigur te poți gândi de pe acum la asta daca vrei, dar precum spune si michelia bucura-te de vacanța acum!happy