| chiftelutacrocanta a întrebat:

Credeti ca normalitatea e un cerc in care stau doar cei fricosi de moarte? Astia normali sunt tare incuiati cred,sunt inchisi acolo in normalitatea lor,si-au facut case in care sa se ascunda de moarte,se trezesc la ore fixe sa mearga la servici,nu vreau sa ii ranesc dar ei cred ca ce fac ei e normal si nu e,nu e normal sa te invarti in jurul unui cerc si sa spui ca asta e scopul vietii,sa-ti faci casa si sa te lauzi cu ea spunand ca e a ta cand nu e, nu e normal sa stai intr-un cerc si sa spui ca asta e viata cand mai exista lucruri dincolo de cerc, credeti ca e normal asa ceva ce fac oamenii normali?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Și tu ești mai normal decât crezi, altfel te-ar duce ăștia la nebuni.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Normalitatea poate insemna lucruri deferite. Ce descrii tu e rutina.

| AndreiWeisz a răspuns:

Si ce-ai vrea sa fac? Sa merg sa ma arunc in cap de pe primul pod pentru ca o sa mor? Am chef sa las ceva in urma, sa fiu amintit pentru ceva. Daca reusesc bine, daca nu, iar bine, macar am incercat. Scopul tau care e? Moartea?

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiWeisz a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

laughing nici nu ma gandesc la moarte, am 21 de ani, imi vad de ale mele. Nu fac nimic din ceea ce fac cu gandul la moarte, ci cu gandul la viitor. Ma simt foarte bine stiind ca sunt muritor, toti suntem. Sunt creativ, sunt altceva, fiecare persoana este diferita. Tu cu intrebarea asta doar imi pari dezorientat, in niciun caz nu imi dau senzatia ca ai descoperit secretul universului laughing