| Puffy_1082 a întrebat:

Credeti ca pana in anul 2100 lumea se va schimba radical incuzand in mare parte vremea si fenomenele naturale?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Din fericire o sa fiu digerata de viermi complet pana atuncihee hee

| MihAelA_1847 a răspuns:

Pai...nimeni nu poate sti ce se v-a intampla in viitor, orice este posibil.Sincer,cred ca lumea se v-a schimba, dar nu in bine(parerea mea).

| justmeesb a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca asa o sa fie. Deja se vad schimbari mari si in ritmul asta nu o sa fie prea bine, chiar daca noi nu o sa mai fim pe atunci copii sau nepotii nostri nu cred ca o sa o duca prea bine, resursele Terrei sunt mult prea putine la o populatie in expansiune, comsumul iresponsabil, toate duc la schimbarea climei si asta e cel mai rau. Urmareste documentarul lui Al Gore-An inconvenient truth!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca pamintul, vremea, incalzirea globala, dar de fenomene -oamenii vor putea discuta cu aparate