| NoOne18 a întrebat:

Credeti ca se vor redeschide facultatile din semestrul al 2 lea?

3 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Răspuns de la ministrul învățământului: "după data de 14 ianuarie vom face o evaluare epidemiologică și vom hotărî după aceea, dacă se vor deschide școlile din 8 februarie sau nu se vor deschide."
Deci, referitor la învățământul superior, după apariția analizei epidemiologice de la ministerul sănătății, se va decide dacă se deschid total sau doar anii terminali și la decizia fiecărei unități de învățământ superior.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Te referi la mersul fizic la facultate, nu?

Nu cred, o sa se continue tot online probabil.

Dar nu se stie sigur nimic inca.

| Sonia822 a răspuns:

Si facultatile sunt inchise?