| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca un profesor poate tine in mod egal la elevii sai? Desi spune ca nu face diferente intre copii, mie mi se pare imposibil ca atunci cand lucrezi cu oamenii sa nu ai afinitati. Deci, ce credeti?

4 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Unii profesori nu tin deloc la elevi tongue

regis
| regis a răspuns:

Un profesor nu este un robot. Intotdeauna va avea afinitati si antipatii, chiar daca se lupta sa le estompeze, cum face si @roscavitza atunci cand corecteaza lucrari.

| ary a răspuns:

Daca copilul e atent la ore si cuminte, normal ca va fi preferat, fata de un copil care are cu totul alte activitati in timpul orei de studiu.

| multimoak a răspuns:

Este imposibil sa tina in mod egal.Gandeste te si tu.Si tu ai preferinte si pe unii nu i suporti, pe altii ii placi mai mult.