| SheIsCrazy a întrebat:

Voi credeti in horoscop? Ma refer la previziunile gen: maine va fi o zi proasta pentru zodia x...

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Nu. E o forma de a da vina pe o persoana invizibila. Daca iau o nota proasta e vina meawinking

6 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Nu cred; insa unele sunt de-a dreptul hazlii!

| Gabrielle16 a răspuns:

Deloc.Cum e posibil ca toti oamenii din zodia x sa aiba aceeasi previziune? Minciuni...

| rosto a răspuns:

@Victoria
http://dexonline.ro/definitie/contesta
si
http://dexonline.ro/definitie/atesta
Iar raspunsul la intrebare este nu, nu cred in horoscop. :)

| Cristyn a răspuns:

Uneori !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intamplarea din ziua respectiva poate coincide foarte bine cu ceea ce s-a spus la horoscop, dar asta nu-mi atesta faptul ca astrele spun adevarul; a fost o pura coincidenta, atat. A... sa-ti spun adevarul, nu cred in horoscop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosto, multumesc, ai dreptate. Sa stii ca uneori graba strica treaba, sunt la munca. O zi buna!
P. S. Am corectat.