| Nemesis_9263 a întrebat:

Credeti in iubire virtuala?

12 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu cred. Limba imi ramane in gura, deci aia nu e dragoste.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Cum nuuuuuu? thinking chiar nu vede nimeni cat ne mult ne iubim eu si @bro? rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor na dam la rechinii ...cu imprumut rolling on the floorrolling on the floor dar esentialu este ca vom gasi poarta aia "catre universul nostru" rolling on the floorrolling on the floor mama ei de poarta cu cin' a inchis-o rolling on the floorrolling on the floor

| Gabystelistu95 a răspuns:

Da, e posibil happy

| daniDeeDee a răspuns:

Cred!

| lily09 a răspuns:

Da... dar cum spui si tu...ramane ''virtuala''... e ca si cum ai vedea un film de dragoste... dar doar atat

| putzulica a răspuns:

Da. credwinking

| AdeLina a răspuns:

Pe de-o parte da. pe de-o parte nu... Niciodata nu putem sti cine este cu adevarat in spatele calculatorului... Poate sa-ti zica ceva doar ca sa te impresioneze si poate sa creada cu totul altceva... Eu una nu as putea sa ma indragostesc dar am legat multe prietenii la distanta... Si de fapt am ramas doar cu regretul...

| theodoraafi a răspuns:

Da eu cred. sunt una din victemele iubiri virtuale.

| eyline a răspuns:

Cu toate ca sunt unele cazuri in care a existat iubire virtuala, eu una nu cred in asa ceva.

| ariana_5123 a răspuns:

Categoric nu, eu nu cred in asa ceva, nu exista o astfel de iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o amica care s-a indragostit de un spaniol cu care corespondeaza, imi face un scurtmetraj in fiecare seara din povestile insirate pe mess, da cred ca este indragostita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, doar in prietenie