| Effyyyy a întrebat:

Voi ce credeti despre prietenia virtuala"?

Răspuns Câştigător
| DeutzZa96 a răspuns:

Pai in primuul rand BUna! pai ce sa cred e oky in punctul meu de vedere. Are 2 parti 1 buna si 1 rea. 1 pentru ca poti sa iti gasesti prieteni de incredere, distractivi. si 2 poti sa gasesti si prieteni care numai (gura) e de ei si care te fac pe la spate si care se da drept prieteni dar de fapt : nu sunt! deci scumpa mea alegei cu grija! Sper ca te-am ajutat ( asta a fost parerea mea ) Sanatate si numai bine

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Naspastraight face daca prietenii nu se intalnesc sa vorbeasca si fata in fata, dureaza cat dureaza apoi fiecare cu viata luihappy
desi multi prieteni mi i-am facut pe net si chiar si cel mai bun prieten happy de fapt fostul cel mai bun prieten...oh go on
deci eu nu prea cred ca dureaza foarte multhappy

| tabittha a răspuns:

Mai buna e aia reala, mult mai buna, desi daca te plictisesti ingrozitor merge si virtuala. Dar doar ca o varianta a plictiselii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imposibila.

| resp3ctt a răspuns:

La inceput poate, dar dupa 2, 3, 5 zile numai are rost