| supraponderallacap a întrebat:

Credeti in reincarnare? daca da ce credeti ca ati fost in alte vieti?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu cred in reincarnare, si daca ar fi adevarat i-as spune lui Dumnezeu sa ma faca milionar (sa ma nasc intr-o familie cu bani).

| Ciocolataaaa a răspuns:

Ce frumoase sunt subiectele astea :X:X:X stiu destul de multe, daca vrei sa povestim baga-ma la prieteni si vb pe privat

| Samuel_8077 a răspuns:

Asta e o minciuna. si iti spun de ce fiecare om care i-a dat DUMNEZEU suflare de viata e unic si nu mai poti fi altul ca nu este alta viata si numai rai si iad si acolo esti la fel cum esti pè pamat numai nu in carne si oase ci in Duh

| Ar4bu a răspuns:

Eu cred ca sunt superstiti cu reincarnare sau alte genuri traiesteti viata din plin nu te mai gandi la ce ai fost sau ce vei fi.