| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in sufletele pereche?

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu prea cred.

| Alyra a răspuns:

Eu nu cred că am un suflet pereche.
Dar...
Da, există unele persoane au fost destinate să se întâlnească şi să fie împreună (adică sunt suflete pereche. Heh, norocoşi.

| Musique a răspuns:

Doar în oameni care se iubesc, nu și-n "suflete pereche".
Baftă.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Nu.

| Wøodenpints a răspuns:

Eu nu cred nici măcar în șosete pereche.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Intai ar trebuie sa cred in suflete, ca sa cred in suflete pereche

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

| Xenya a răspuns:

Nici nu stiu...

| Vi003 a răspuns:

Daca altii au gasit persoana careia sa-i spuna "sufletul meu pereche", sa fie sanatosi! Eu n-am gasit-o...

| comsacodrut a răspuns:

Nu eu nu cred

| CorNNeL a răspuns:

Este cel mai frumos sa iti gasesti sufletul pereche pentru ca vezi tu fara dragoste omenirea n-ar exita, iubirea ne completeaza ne face mai buni, ne face sa realizam de ce traim noi pe lumea asta. Eu cred in suflete pereche Pentru ca asta ne completeaza ca oameni :X

| andreea9701 a răspuns:

Da! de ce nu?

| Enanita a răspuns:

Buna!

Nu.

Pa-pa!

| BogdanMotiu a răspuns:

Nu

| AngelAndreea a răspuns:

Da.

| DraghiciCristian a răspuns:

Fals...doar sa aveti multe lucruri in comun...