| Anonimuserr a întrebat:

Voi credeti in interpretarea viselor? Daca visati urat sa va fie frica a doua zi ca vi s-ar puntea intampla un anumit lucru rau sau bun? Crederti in vise?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In general nu cred in vise dar se intampla ca unele sa ma puna pe ganduri

| Anonimuserr explică (pentru mona):

La fel si eu. Am visat foarte urat azi noapte poate cel mai urat.

| Narcis2007 a răspuns:

Nu cred in vise, ele sunt doar ganduri involuntare

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Cu toată sinceritatea, nu prea cred în vise dar deseori, cele pe care mi le amintesc mă fac să mă gândesc oare ce semnificaţie ar putea să aibă.

Pa-pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu cred in vise.

| Wøodenpints a răspuns:

Trebuie să fii un om extraordinar de prost să interpretezi visele și să ai impresia că ce se întâmplă cu creierul tău atunci când dormi are vreo relevanță în viața de zi cu zi. Un om extraordinar de prost. Genul de om prost care crede și în horoscop.

| AtateaConditii a răspuns:

Nu cred ca are vreo legatura cu realitatea, adica nu iti spune ce se va intampla maine sau poimaine. Eu visez ciudat, am vise cu o anumita tema si dupa aia visez altceva cu totul diferit dar se leaga de visul precedent si desi nimic nu se potriveste eu stiu ca au legatura si ca e logic ce se intampla si dimineata uit mai mult de jumate din vis. Imi place sa visez, parca traiesc in alta lume:X.

| MissDevilish666 a răspuns:

✰ Eu nu cred în vise. Sunt doar niște gânduri lipsite de logică.