| Shìzuko a întrebat:

Crezi in chestii paranormale?
si ti s-a intamplat vreodata sa vezi chesti de genul...iele-fantome-spirite...
Sau sa auzi chesti, ceva de acest gen.
Scuze pentru categorie.

Răspuns Câştigător
| lumy4u a răspuns:

Mi-e si fratelui meu, ni s-a intamplat, pe bune! eu aveam 6 ani ai el 8 ani, si a murit tata sad si dupa 2 zile,stateam in pat si l-am vazut pur si simplu in camera,pentru cateva secunde,imi amintesc perfect,cand m-am uitat in alta parte a disparut.iar apoi dimineata,fratele meu mi-a spus ca si el a vazut in camera lui,pe tata,asezandu-se pe pat, a zambit, iar apoi a plecat, trecand prin perete! si el isi aminteste asta acum, dni noi am vazut in aceeasi seara.ps.abtineti-va de la mesaje gen''esti nebuna, ti s-a parut, etc.NU MA INTERESEAZA parerea voastra, eu stiu ce am vazut!

7 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Da la prima intrebare, cred, dar nu am vazut niciodata nimic si nici nu cred ca se va intimpla, chestii de genul asta nu se intimpla oricui.

| WhatheWow a răspuns:

Imaginatia omului e bogata, are de unde sa dea; iar " somnul ratiunii naste monstrii "!

| Chio9 a răspuns:

Daca tie frica, Dumnezu iti arata temerea ta, si ti-o arata nu tocmai intr-un moment placut.
In schimb daca nu ai treaba nu te temi de nimic, nimeni nu are treaba cu tine si nu observi nimic.

Asa e si cu bolile, daca crezi ca ai o boala chiar daca nu o ai atunci o vei face, in schimb daca zici nu am nimic cu toate ca ai, boala se vindeca dela sine.

Revin la subiect. Mie personal nu mi s-a intamplat deoarece nu cred.

Dar o mica exitare a fost. Adica.
Ma intorceam seara acasa obosit, si si... tot obosit, si mi se parea ca vad ceva prin fata mea sau ca aud ca se misca ceva. In schimb in cap auzeam numa ttttiii de la muzica prea tare din buxe. laughing)

Deci nu cred in asa ceva. Dar nu pot nega faptul ca exista.

Stiu ca exista asa ceva dar nu cred ca exista.

Sper ca intelegi aceasta ultima fraza.

| xForSmile a răspuns:

Da chiar mi s-a intamplat si asta ma sperie destul de tare. Tot ce pot face e sa incerc sa imi imaginez ca nu exista dar uneori asta nu merge.

| CleverAdvisor a răspuns:

Da,In delfini.
Join the inc "In dolphins we trust".

| Ralp a răspuns:

Mie nu mi s`a intamplat, insa unui amic da. A vazut spiritul unei persoane foarte dragi care a parasit acest Pamant.

| MyBrownEyes a răspuns:

Mie nu nimic dar mama spunea ca bunica ei avea ca si dusman o ia sau cum se cheama si in fiecare dimineata se trezea cu semne de muscaturi micute pe maini (nu ca si la purici dar semne micute de dinti) eu nu pre cred dar daca pe tine te intereseaza

Funda? Vot?