| 1Q a întrebat:

Cu schimbarea orei ne trezim mai devreme si venim mai devreme sau ne trezim mai tarziu si venim mai tarziu?

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Ne culcam cu o ora mai tarziu big grin

| IoanaTempah a răspuns:

Dormim mai mult cu o ora, si se intuneca mai repede. ( ora de iarna mai exact )

| MadaTeIntreaba a răspuns:

Trebuie sa ne trezim mai tarziu

| geoox550 a răspuns:

Ore 4 devina ora 3...deci mai dormim o data ora care s-a schimbat.
Dormim mai mult.

| litlledolleioanna a răspuns:

Noaptea este mai mare deci dormim mai mult si ne ducem cu o ora mai tarziu si venim tot cu o ora mai tarziu de ex daca pleci de acasa la 8 ca si cum ar fi 9 si daca vii la 2 e ca si cum ar fi fost 3winking

| Mysteryossa a răspuns:

Ne trezim mai tarziu cu o ora si ne intoarcem tot mai tarziu cu o ora

| PRamona a răspuns:

Ne trezim mai devreme ...de ex : ma scol la 10 dar cum s-a dat ceasul cu o ora inapoi rezulta ca m-am sculat mai devremewinking fundita?

| RebeckahAllecsandra a răspuns:

#. Ne trezim mai tarziu da ne culcam mai`devreme si se intuneka max pe la 6 : 30 - 7 fara :[