| adi227 a întrebat:

Cui ii place adrian tutu si dc cel mai bun raspuns primeste funda noroc

Răspuns Câştigător
| TpUrOsE a răspuns:

Imi place e dragut si are talent a meritat sa cistige concursul Bravo pentru cei ce l-au votat

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Inainte sa castige concursul "Romanii au talent" mi se parea un tip simpatic,hotarat,matur iar cand a castigat competitia mi s`a parut ca are talent in a compune versuri si ca a meritat happy.
Acum, insa, deja m`am saturat de el.Nu mai compune nicio melodie.

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Nu prea imi place de adrian tutu,stie sa cante dar eu consider ca narcis iustin trebuia sa primeasca marele premiu la romanii au talent.sad

el are ureche muzicala da'...sad

lu' colega mea ii place de el, adica nu ca ii place cum canta.ei ii place de el la fata, e nebuna dupa el!sad