| T0T a întrebat:

Cum ați caracteriza lumea în 3 cuvinte? Pe care din aceste caracteristici le-ați înlocui și cu ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Rea
2. Falsa
3.Egoista

8 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

1.Gri.
2.Frumoasa.
3.Ipocrita.

| syd2 a răspuns:

frumooaaasa foarte, fumoaasa. nu as inlocui nimic fiindca iubesc lumea daca desigur s-a avut in vedere planeta nu oamenii dar de fapt si oamenii sunt miraculosi, unii happy kiss

| T0T explică (pentru syd2):

Din păcate la mulți ceea ce este miraculos este modul în care tot reușesc să mă surprindă într-un mod negativ.

| syd2 a răspuns (pentru T0T):

crying crying happy nu fi trist se rezolva, si daca ai facut o aluzie la mine sa stii ca sunt un om buuuun happy (:

| T0T explică (pentru syd2):

Am făcut aluzie la mai mulți.

"sa stii ca sunt un om buuuun"

Nu e bună glumalaughing

| Croampa a răspuns:

Lumea are 3 caracteristici mari:
1. Rautatea
2. Vanitatea
3. Prostia

| Deaad a răspuns:

Efect.De.Turmă.
Oamenii nu mai trebuie să fie nişte oi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Egoism
2.Minciună
3.Corupție

2- De neînțeles