| Andy21 a întrebat:

Cum aflu ce suma de bani am pe card? Deci eu ma duc la bancomat ca sa retrag niste bani, dar nu stiu care e suma totala, pe ce apas?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

De fapt ai si un fel de carnetel cu folii albe nu? Te duci cu el si il introduci in ranura unde intra acel carnetel si iti spune toate miscarile care le-ai facut in zilele trecute si suma restanta de bani, daca o faci afara cauti la (Consult credit) si acolo iti spune ultimile miscari sau banii actuali. Eu ti-am spus cum e la mine poate in Romania e diferit.